Paslaugos

Galime pasiūlyti Jūsų įmonei individualų sprendimą, kuris tiktų būtent Jūsų pirkimų modeliui: ar tai bus standartizuoti pirkimai su pirkimų valdymas paslauga, ar prireiktų papildomų įgūdžių, kuriuos lavinsime mokymų pagalba, ar pagaliau konkreti konsultacija sprendžiant plėtros klausimus – visuomet esame pasiruošę Jums padėti!

Pirkimų valdymas:

Greitai besikeičianti situacija rinkoje bei naujausios technologijos įgalina įmones automatizuoti pirkimų valdymo procesus tokiu būdu mažinant kaštus, tačiau vis didėjantis verslo tempas dažnai pirkimų specialistams nepalieka pakankamai laiko tinkamai pasirūpinti pirkimų procesu bei jo priežiūra. Pirkimų valdymas apima viską nuo naujų tiekėjų paieškų iki sandėlio ir logistikos priežiūros. Mes siekiame, kad Jūs visą dėmesį galėtumėte skirti verslo plėtrai, o ne savo tiekėjams.

Pirkimų auditas:

Dažniausiai pirkimų auditai apsiriboja įmonės politikos bei instrukciju patikrinimu bei geriausiu atveju preliminariu pagrindinių kelių tiekėjų konkursų apžvalga nesigilinant į tai, kas juose dalyvauja ir pan. Mes išanalizuosime Jūsų įmonės pirkimus iš ekspertinės pusės, patikrindami rinkos realias kainas bei galimas gauti geriausias kainas. Pirkimų auditas apima nuo procedūrų analizės, tiekėjų vertinimo iki darbuotojų kompetencijos vertinimo.  

Pirkimų mokymai:

Mūsų siūlomi mokymai apima visas pirkimų proceso dalis bei padeda gilinti žinias pirkimų srityje.